Blog Wykończenia wnętrz Usługi remontowe Projektowanie wnętrz Inteligentny dom Aranżacja wnętrz Kontakt

Aranżacja wnętrz w Gdańsku, Gdyni i Sopocie

Wizją naszej marki jest tworzenie designu z myślą o człowieku, jego potrzebach i pragnieniach. Pracując jako projektanci koncentrujemy się na szeroko rozumianej przestrzeni, harmonijnie łącząc tradycje z nowoczesnością. Dzięki umiejętnością przemiany wiemy, że aranżacje wnętrz to nie nachalność lecz skromność, która intryguje i zachwyca. Sukces objawia się wtedy gdy bogactwo i luksus nie wynikają z materialnych wartości, lecz z naszego umysłu, drzemiącego w nim potencjału i wyobraźni. A połączenie tego w jednolitą, przenikającą się całość, jest sztuką aranżacji, sztuką którą opanowali jedynie najlepsi. My, dzięki doświadczeniu i codziennym obcowaniu z wyjątkowym, dokładnie wiemy, że najurokliwsze aranżacje wnętrz powstają wtedy gdy powściągliwe piękno chłonie piękno otoczenia. I do tej perfekcji dążymy każdego dnia, w takich miastach jak Gdańsk czy Gdynia. Na specjalne życzenie klienta - Sopot oraz okoliczne miasta również wchodzą w grę.

Aranżacje wnętrz, to punkt styku estetyki klienta i projektanta

Aranżacja wnętrz to jedno z naszych ulubionych zajęć, gdyż to możliwość zobrazowania tego co gra w naszej duszy i drzemie w naszych umysłach. To właśnie dlatego podczas każdego etapu prac angażujemy się w 100% i robimy to z prawdziwą pasją. To co istotne z naszej perspektywy to fakt, że podstawą współpracy z naszymi klientami jest uważne ich wysłuchanie przez naszych specjalistów. Poznanie faktycznych preferencji kolorystycznych czy aranżacyjnych jest pierwszym krokiem do wykreowania udanego projektu. Uważamy, że urządzanie i zaaranżowanie przestrzeni tak aby dostosowana była do oczekiwań klienta to ogromne wyzwanie – a my właśnie wyzwania uwielbiamy w naszej pracy najbardziej!

Drogi kliencie, bo cóż z tego, że urządzilibyśmy Twoje wnętrze zgodne z najnowszymi trendami, które wzbudza podziw gości jeżeli Ty, czyli osoba, która faktycznie będzie żyła w tej przestrzeni, nie będziesz czuł się w niej dobrze i swobodnie? Ignorowanie wartości estetycznych klienta oraz jego sugestii jest naszym zdaniem dalekie od sztuki projektowania. To właśnie dlatego naszym zdaniem aranżacja wnętrz polega na stworzeniu hybrydy z wiedzy, doświadczeń i estetyki projektanta z wymaganiami i potrzebami klienta.

Masz wysokie oczekiwania w stosunku do projektu? Pozwól, że je przewyższymy!

Kiedy klient powierza nam swój dom czy mieszkanie może być pewny, że efekt końcowy spełni jego najbardziej wygórowane wymagania, bo dla naszego zespołu nie ma rzeczy niemożliwych, ograniczeń czy barier. Podczas pracy w każdym wnętrzu staramy się scalić je w jedną spójną wizję, w pełni oddajemy się mu, czujemy jego energię i klimat, wiemy co chcemy w nim uzyskać, jak stworzyć odpowiednią harmonie, zrównoważyć ciepło i luksus, nadać mu eklektyczny charakter i smak. Aranżacja wnętrz to nasza pasja - nadajemy przestrzeniom nowe formy, dajemy im całkiem nowe życie, które znajdziecie w takich miastach jak Gdańsk, Gdynia i Sopot, czyli Trójmiasto jak również jego najbliższe okolice. Dlatego jeżeli są Państwo zainteresowani naszą ofertą na aranżacje wnętrz w Gdańsku, Gdyni lub Sopocie to zachęcamy do kontaktu. Gdańsk, Gdynia i Sopot to nasze główne obszary działań jednak na życzenie klienta możemy wykonac dowolne zlecenie na terenie całego kraju.

Zakres prac:

 • konsultacje z projektantem
 • inwentaryzacja
 • podział pomieszczenia na funkcje - plan funkcjonalny
 • oświetlenie, elektryka
 • sufity GK
 • projekt sufitów podwieszanych wraz z wentylacją, klimatyzacją, systemem audio
 • projekt systemu inteligentnego budynku
 • projekt koncepcyjny poszczególnych pomieszczeń
 • dobór mebli, materiałów i elementów wyposażenia
 • projekty zabudów, szaf wnękowych, kuchni, łazienek
 • indywidualne projekty mebli
 • wizualizacje
 • kalkulacje cenowe, kosztorys inwestorski

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. ZAMKNIJ